2 lipca 2018

Pomoc psychoterapeutyczna

Nie bądź sam, daj sobie pomóc….

Jeśli masz problem, z którym nie możesz sobie poradzić napisz do współpracującej z nami psychoterapeutki: Joanny Pilarczyk.
Z pewnością pomoże – wskaże co należy zrobić w danej sytuacji, gdzie szukać pomocy.

Istnieje możliwość darmowej pomocy przez skype dla osób w bardzo ciężkiej sytuacji materialnej*
* darmowa terapia do 12 spotkań online.

Nie krępuj się – napisz: psycholog.inorge@gmail.com

 

psychoterapia StavangerJoanna Pilarczyk – psychoterapeuta, z wykształcenia psycholog (specjalność kliniczna), ukończyła psychologię na Uniwersytecie Szczecińskim. Pracowała m.in. w Stowarzyszeniu Erka (praktyka zawodowa psychologa i psychoterapeuty systemowego) w K&B Solutions (pomoc i wsparcie psychologiczne dla klientów, którzy zmagają się z długami) oraz dla fundacji Propter Familia w Norwegii (praca jako psychoterapeuta, wsparcie trudnościach związanych z emigracją, poradnictwo zawodowe i motywacyjne, psychoterapia krótkoterminowa oraz długoterminowa, psychoterapia indywidualna oraz par – online.)

 

Jak sama pisze o sobie:
Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą pracującym w nurcie systemowym.
Mam doświadczenie w pracy w kontakcie indywidualnym, terapii par oraz terapii grupowej. Od lipca 2013 mieszkam na stałe w Norwegii w Kristiansand. Od tego czasu prowadzę konsultacje/poradnictwo/psychoterapię indywidualną online poprzez skype w języku polskim i angielskim oraz mam nadzieję już wkrótce także w języku norweskim.

 

psycholog Stavanger